Email: biuro@instytutmillenials.pl Telefon: 789 393 636

dr Oliwia Tarasewicz

Oliwia Tarasewicz jest wykładowcą, trenerem, dziennikarką. Współzałożycielak i wiceprezeską fundacji WrOpenUp, realizującej międzysektorowy projekt CSR, kształcący uczniów i nauczycieli z zakresu kompetencji międzykulturowej i komunikacyjnej. Projekt jest oparty na wolontariacie międzynarodowego zespołu pracowników globalnych korporacji (IBM, Google, UBS, Nokia, HP, Volvo itp.).

Stale współpracuje z branżowym miesięcznikiem "Służba Zdrowia”, podejmując problematykę wizerunku, public relations oraz systemu ochrony zdrowia w Polsce. Od 2007 roku jest też stałą współpracowniczką redakcji Porozmawiajmy o zdrowiu” - partnera medialnego FZPOZ Porozumienie Zielonogórskie.

Szkoli nauczycieli i młodzież, rozwijając ich umiejętności posługiwania się narzędziami cyfrowymi (TIK) w dydaktyce. Jest Edukatorką w projekcie MEN „Cyfrowobezpieczni”.

Uczy także kompetencji międzykulturowej, wystąpień publicznych i przywództwa. Jest autorką i trenerką programu szkoleń "ABC polish culture", przeznaczonego dla obcokrajowców, prowadzonego we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego.